Księgowa ds. Rozliczeń - rekrutacja online

HRK S.A.

Raszyn, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, która poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowej/Młodszej Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie specyfikacji płatności oraz rozwiązywanie rozbieżności w rozrachunkach z kontrahentami.

Księgowa ds. RozliczeńMiejsce pracy: Raszyn

Zadania:

  • Księgowanie wyciągów bankowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi procedurami księgowymi firmy,
  • Przygotowywanie specyfikacji płatności oraz weryfikacja ich poprawności, zapewniając terminową realizację przelewów bankowych,
  • Monitorowanie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, wyjaśnianie rozbieżności oraz kontrolowanie sald w celu utrzymania płynności finansowej,
  • Analiza i rozliczanie zobowiązań oraz należności, wspieranie procesów księgowych poprzez księgowanie drobnych dokumentów,
  • Wsparcie zespołu księgowego w procesie zamykania okresów sprawozdawczych poprzez dostarczanie danych dotyczących płatności i rozrachunków,
  • Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących realizowanych płatności oraz wsparcie w optymalizacji procesów płatniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • Podstawowe doświadczenie w księgowości – mile widziane, ale kluczowe będzie zaangażowanie i chęć rozwoju w zawodzie,
  • Umiejętność pracy z systemami księgowymi oraz bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Dobra organizacja pracy własnej i sumienność,
  • Dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Gotowość do pracy w trybie stacjonarnym.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności poprzez kursy i szkolenia,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • Pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.