Księgowy/Księgowa

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186810

Dla naszego klienta, jednego z leaderów na rynku w zakresie usług leasingu i zarządzania flotą, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/ego.
Do obowiązków należy:
• Przygotowywanie i księgowanie kalkulacji rezerw, rozliczeń międzyokresowych• Przygotowywanie uzgodnień i kontrola poszczególnych pozycji bilansu lub w rachunku wyników• Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych• Udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych• Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdawczości GUS, NBP, WHT• Inne codzienne zadania działu księgowości.

Oczekiwania:
• Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
• Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
• Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Oferujemy pakiet benefitów oraz pracę w modelu hybrydowym.  Praca odbywa się w dogodnej lokalizacji, blisko metra Centrum Nauki Kopernik. Godziny pracy: 8/10-16/18 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem na 6 miesięcy z możliwość przedłużenia.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa