Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/3553

Obowiązki:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie pełnej księgowości, zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
Ewidencjonowanie, księgowanie, rozliczanie i archiwizowanie dokumentów księgowych;
Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
Prowadzenie rejestru środków trwałych i innych ewidencji pomocniczych;
Zapewnienie terminowego i efektywnego procesu zamknięciami miesiąca;
Udział w raportowaniu na potrzeby GUS
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i organami podatkowymi (US, GUS, banki);
Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
Sporządzanie sprawozdań finansowych;
Przygotowywanie zestawień finansowych na potrzeby Zarządu i Dyrektorów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • certyfikat księgowego
  • Certyfikat ukończenia szkolenia księgowości I stopnia
  • AU.36. Prowadzenie rachunkowości

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Znajomość Comarch Optima

Miejsce pracy: Żabia 10/12, 91-457 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy