Laminiarz bez niemieckiego 15 € brutto / godz. + 40 € netto / Dzień Pracy - KOBLENZ.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA -  NIEMCY - LAMINIARZ  -  NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni LAMINIARZY
Miejsce Pracy Koblencja. Zatrudnienie  od  Wrzesien , Pazdziernik 2024.

STAWKA  15  €  brutto / godz. Pracy + Dieta 40 € netto / Dzień Pracy .
Pracodawca Organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Pokoje  dla Pracowników  jedno lub dwuosobowe.
System Pracy Dwu - Zmianowy - Zmiana Poranna i Popołudniowa.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem i Pomocą.

Wymagania

 PROFIL KANDYDATA
Doświadczenia Zawodowe min. 1 Rok.
Prawo jazdy i  Własny Samochód.
Znajomość języka niemieckiego  PODSTAWY  w miejscu Pracy .

ZADANIA
Laminowanie ręczne  Rur i Form z Tworzywa  Sztucznego.
Cięcie i Docinanie  Mat z Włókna Szklanego.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji