lekarz dentysta Opole

NZOZ Przychodnia Promed

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

NZOZ Przychodnia Promed w Opolu poszukuje do pracy lekarza dentystę
(z doświadczeniem lub bez). Zajmujemy się kompleksowym leczeniem pacjentów: chirurgia, ortodoncja, protetyka, zaawansowana endodoncja, leczenie zachowawcze i profilaktyka.
Na opolskim rynku od 2010r. Przyjmujemy tylko prywatnych pacjentów. Oferujemy bardzo dobry sprzęt, pracę z asystentką
na 4 ręce, zgrany zespół współpracowników i liczną bazę pacjentów.
Możliwość pracy w różnym wymiarze godzin.

Prezentacja firmy

NZOZ Przychodnia Promed w Opolu poszukuje do pracy lekarza dentystę <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia