Lekka praca produkcyjno-magazynowa

Gi Group Poland S.A.

Żabia Wola, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Żabia Wola

Naszym Klientem jest firma produkująca profile aluminiowe. Poszukujemy osób, chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce pracy: Przeszkoda (gmina Żabia Wola).

Zadania:

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • pakowanie i magazynowanie towaru
  • obsługa skanera
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - WOLNE WEEKENDY
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT - jeżeli nie posiadasz u nas zrobisz je ZA DARMO

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • szkolenia wdrażające
  • premie
  • wolne weekendy
  • benefity, m.in.: dofinansowania do posiłków, prywatna opieka medyczna, MultiSport, paczki świąteczne i inne

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.