Lider zespołu na magazynie, 1915-2115 euro na rękę, bezpłatne zakwaterowanie

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

OPIS OFERTY:

  • Lokalizacja: praca w Getyndze
  • Praca na stanowisku wewnętrznego trenera
  • Zadania: szkolenie i wprowadzanie w pracę nowych pracowników (komisjonerów)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w sobotę
  • Szczegółowe wprowadzenie w zakres obowiązków
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Praca w renomowanej firmie z oddziałami w całej Europie

OFERUJEMY:

  • Pensję 1915-2115 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Świadczenia niemieckie: dodatek na dziecko 250€ (Kindergeld), ubezpieczenie, składki na niemiecką emeryturę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Sprawdzone oferty pracy
  • Szybki i sprawny wyjazd do pracy

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego
  • Zaświadczenia o niekaralności