Opis stanowiska pracy

Przedszkole nr 19 w Gdyni zatrudni nauczyciela na stanowisko Logopedy. Wymiar etatu: 1/2 ( 11/22 h tygodniowo) Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe- uprawniające do prowadzenia zajęć terapii logopedycznej oraz przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: - Realizowanie zajęć specjalistycznych (indywidualnie lub w małych grupach) - Prowadzenie dokumentacji specjalisty - Współpraca z zespołem ds. Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej oraz z wychowawcami grup Oferujemy: Praca w młodym, kreatywnym zespole
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia