Magazynier - 6:30 - 9:30 - Zielona Góra

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zielona Góra, lubuskie

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska

Dla naszego stałego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / ZIELONA GÓRA

Firma to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnieniu najwyższej jakości usług. 50 filii pozwala jej być blisko
Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Firma oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na 3/8 etatu,
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 6:30 - 9:30,
  • wynagrodzenie na rękędo 1890 zł,
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze 2100 zł brutto + do 15% premii (nawet do 315 zł brutto),
  • bony SODEXO do wykorzystania w wielu sklepach.

Oczekujemy:
  • zaangażowania i sumienności,
  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na magazynie.

Zadania:
  • prace magazynowe,
  • rozładunek i załadunek paczek,
  • skanowanie i sortowanie przesyłek.

Lokalizacja: Zielona Góra

Szukasz pracy od zaraz?  Dołącz do nas! Czekamy na Twoje CV!
Masz więcej pytań? Zadzwoń: 503 075 956

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem - przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.