Magazynier | ½ etatu lub cały etat | Warszawa | Od zaraz |

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera.

Lokalizacja pracy: Warszawa, ul. Fajansowa

Obowiązki:

  • skanowanie paczek skanerem
  • wyładunek paczek z kontenera
  • ogólne prace porządkowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dyspozycyjność od pracy w godzinach 5.00 - 13.00 lub 5.30 - 9.30

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na pół etatu lub cały etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie Cały etat: 4300 zł brutto + 15% Premii
  • Wynagrodzenie ½ etatu: 2500 zł brutto + 15% Premii
  • Długofalowa współpraca po okresie próbnym
  • Praca od poniedziałku do piątku
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.