Magazynier | Pruszków | 2 zmiany

Gi Group Poland S.A.

Pruszków, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pruszków

Dla firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień
  • Praca ze skanerem
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dbałość o prowadzenie dokumentacji
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Rozmieszczanie produktów na magazynie

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (godz. 6-14, 14-22)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 4000 zł netto (na rękę)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe na koszt pracodawcy
  • Komplet odzieży roboczej

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.