Magazynier w hurtowni instalacyjnej

Onninen Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • Kontrola otrzymywanych dokumentów,
  • Tworzenie dokumentów magazynowych,
  • Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagany profil kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • uprawnienia na wózki jezdniowe – UDT
  • uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów MS Office
  • mile widziana znajomość asortymentu z branży instalacyjno-grzewczej lub elektrotechnicznej

 Oferujemy:

  • stabilna jednozmianowa praca w godzinach 5:00-13:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + nagroda miesięczna
  • dodatek za pracę nocną- 50%
  • pakiet benefitów- co miesiąc do 260 pkt = 260 zł, sam decydujesz na co je przeznaczysz
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.
Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.