Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0564

Obowiązki:

Przyjmowanie i wydawanie materiałów wyrobów gotowych,rozkładanie towaru,przeprowadzanie doraźnej kontroli stanu zapasów po dokonaniu każdej operacji , utrzymanie czystości w magazynie i placach składowych, obsługa wózka widłowego, nadzór nad pracą podległych pracowników, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, dowóz materiałów i odbiór wyrobów gotowych do i z sekcji produkcyjnych, sprawdzanie zgodności przygotowanych wyrobów gotowych do wysyłki według ustalonych procedur i adresowanie przesyłek, sprawdzanie stanów magazynowych,składanie materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymogami BHP, współpraca z innymi działami Zakładu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa wózka jezdniowego
  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • Zdolności mechaniczne,techniczne oraz manualne,dobra koncentracja i podzielność uwagi,dokładność, rzetelność oraz samodyscyplina.

Miejsce pracy: Pomorska 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cvAdministratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jestPolska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa.Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu: iod@pgsw.pl.Pełna klauzula informacja znajduje: https://pgsw.pl/kariera/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy