MAGAZYNIER

Attic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Kod: MAG

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zapewnienie sprawnego wykonywania prac magazynowych (m.in. rozładunek, załadunek i składowania materiałów budowlanych)
  • prace magazynowe związane z obsługą skanera
  • dbanie o porządek na magazynie.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinasowanie do karty sportowej, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych krakowskich firm handlowych w branży mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie