Maszynista Chłodniczy Instalacji Amoniakalnej

Nowel Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Job Posting
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład amoniakalnych instalacji chłodniczych,
  • prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
  • lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  •  2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień chłodnictwa przemysłowego,
  • uprawnienia SEP gr 1 oraz gr 2,
  •  prawo jazdy kat. B,
  •  podstawowa znajomość programów MS Word i MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, zdolności analityczne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym,
  • możliwość udziału w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bony świąteczne i udział w imprezach firmowych,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy