Mechanik Elektryk przemysłowy Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: Dornstadt, Illertissen

Zadania

  • elektryk:
  • montaż rozdzielnic elektrycznych
  • mechanik:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • bierzące naprawy mechaniczne lub elektryczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pomiędzy 2300 € - 2800 € netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • Praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać " Mechanik Elektryk przemysłowy Niemcy"

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie na ww. stanowisku

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna