Mechanik - monter maszyn budowlanych 17,87€ brutto/h Tilburg / Oisterwijk, Holandia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Oisterwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie montaż części maszyn oraz komponentów hydraulicznych, pneumatycznych i innych.

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy.
  • Stawka godzinowa:15,78 + 13,3% dodatku zmianowego = 17,87€ brutto
  • Dodatkowy płatny urlop (27 dni/rok)
  • Sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty
  • Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego €122,50/tydzień)
  • Kilometrówka płacona do 30 km €0,19/km
  • Ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • Min. rok doświadczenia w pracy w zawodzie mechanik maszyn budowlanych / mechanik samochodowy
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność i dokładność
  • Mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
76PLN - 77PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive