Mechanik samochodów osobowych | do 650€ tygodniowo

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, , zagranica

Miejsce pracy: Holandia,

Opis stanowiska:

  • Naprawa wszelkich usterek - od hamulców aż po silnik - jesteś naszym bohaterem od napraw wszelkich.
  •  Regularne przeglądy: utrzymujesz pojazdy w formie, aby mogły przejechać każdą trasę.
  •  Wymiana części i dbanie o to, by każdy śrubokręt trafił na swoje miejsce.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie samochodów osobowych - kilka lat pracy jako mechanik samochodowy będzie dużym atutem.
  • Umiejętność diagnozowania problemów i skutecznego ich rozwiązywania - nasze samochody liczą na Twoją wiedzę i intuicję.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka za 40 godzin pracy wynosi od 520 do 650€ netto (kwota po wszystkich odtrąceniach za ubezpieczenie, podatki, zakwaterowanie). Wypłaty trafiają na Twoje konto co tydzień!
  • Zakwaterowanie i wyposażenie: zapewniamy pokoje jednoosobowe w pełni wyposażonych domach lub mieszkaniach z dostępem do WiFi, zgodne z certyfikatem SNF. Pierwszego dnia znajdziesz w swoim pokoju również odzież roboczą oraz buty. Nie martw się kosztami, to zostaje po naszej stronie!
  • Indywidualne podejście: dostosowujemy do Ciebie datę wyjazdu, przygotujemy niezbędne dokumenty i pomożemy w organizacji transportu. Jeśli szukasz pracy na dłużej, to dobrze trafiłeś! Pomożemy ci zorganizować wyjazd spod wskazanego adresu.
  • Profesjonalne wsparcie: W każdym momencie możesz liczyć na pomoc zespołu rekruterów i koordynatorów już na miejscu w Holandii.
  • Ubezpieczenie: Każdy pracownik objęty jest kompleksowym ubezpieczeniem zdrowotnym, które zapewnia dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziesz na swoim profilu pracownika w ogólnodostępnej aplikacji Covebo.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"