Merchandiser – wykładanie towaru Auchan Poznań- Komorniki Ul. Głogowska

Golden Serwis Sp. z o. o.

Poznań, wielkopolskie

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma Golden Serwis poszukuje od zaraz osoby na stanowisko:

Merchandiser – wykładanie napoi

Miejsce pracy:

Auchan Poznań- Komorniki Ul. Głogowska

Obowiązki:

·       Wykładanie napoi

·       Tworzenie dodatkowych ekspozycji wg ustalonych procedur

·       Raportowanie wykonanej pracy

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Ukończone 18 lat

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • 86 h na miesiąc, 4x w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piatki)
  • Stawka 28,10 zł brutto/h
  • Umowa zlecenie

Kontakt :  693005422

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".