Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2392

Obowiązki:

wg potrzeb

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków;zarządzanie procesem produkcji w sposób zapewniający osiągnięcie pożądanego poziomu wydajności,wdrażanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnej jakości, kosztów i czasu realizacji,nadzór na wydajnością i jakością produkcji,planowanie, organizacja pracy, a także nadzór nad realizacją zadań przez podwładnych w sposób, zapewniający wysoką wydajność i jakość produkcji oraz wysoką dyscyplinę pracy,współpraca z działem kontroli jakości w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów,dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP.Wymagania;co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość zasad organizacji produkcji i optymalizacji procesów technologicznych oraz procedur jakościowych, znajomość prawa pracy i BHP w zakresie sprawnego zarządzania personelem (umiejętność ewidencji, rozliczania, normowania i organizacji czasu pracy), komunikatywność, otwartość na zmiany, nastawienie na cel.analityczne podejście do zagadnień, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.znajomość obsługi komputera (MS Office)umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w zarządzaniu zmianą.Pracodawca oferuje;umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń, współpracę z doświadczonymi specjalistami, korzystne grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń socjalnych.

Miejsce pracy: Hauke Bosaka 2, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości