Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2420

Obowiązki:

sprawowanie zapobiegawczego nadzoru w zakresie wymagań sanitarnych i zdrowotnych przy zajmowaniu stanowisk na poszczególnych etapach realizacji inwestycji, w tym:
wyrażanie zgód na odstępstwa od przepisów warunków technicznych i bhp,
uzgadnianie projektów budowlanych, ekspertyz technicznych,
udział w procedurze dopuszczenia do użytkowania obiektów budowlanych, zajmowanie stanowisk przy ocenach oddziaływania przedsięwzięć na środowisko,
zajmowanie stanowisk przy strategicznej ocenie oddziaływania projektów dokumentów na środowisko,
opiniowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gmin, planów ogólnych gmin oraz planów remediacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska, architektura, budownictwo lub pokrewne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria środowiska, architektura, budownictwo lub pokrewne, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, stażysta - brak stażu, młodszy asystent - wymagany 1 rok stażu pracy, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera i podstawowych aplikacji (np. programy Excel, Word, Power Point), znajomość przepisów prawnych w zakresie: - budownictwa (prawa budowlanego oraz warunków technicznych), - kodeksu postępowania administracyjnego, - zagospodarowania przestrzennego, - udostępniania informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, - prawa ochrony środowiska, - ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Miejsce pracy: Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 7.30-14.30: 52 376 18 55e-mail: nabory.wsse.bydgoszcz@sanepid.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska