Młodszy Automatyk

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk

Zdobądź pierwsze doświadczenie jako Automatyk z Gi Group.

Dla naszego Klienta z branży usługowej w obszarze transportu poszukujemy na stanowisko: Młodszy Automatyk

Lokalizacja: Gdańsk

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie miesięczne i świąteczne, dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne;
  • Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku;
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę; możliwość awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego;
  • Bogaty pakiet benefitów (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, parking dla pracowników; dofinansowanie posiłków w Kantynie;
  • Wsparcie aktywności sportowych - drużyny firmowe;

Zadania:

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki oraz OT w jedynym automatycznym terminalu kontenerowym w Polsce
  • Udział w uruchamianiu i testowaniu nowych suwnic kontenerowych w tym suwnic automatycznych na nowo budowanym terminalu
  • Instalowanie i uruchamianie nowych systemów na suwnicach kontenerowych
  • Konserwacja i naprawa urządzeń przeładunkowych terminala

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane kierunki: automatyka i robotyka, mechanika, elektryka, mechatronika, pokrewne)
  • Podstawowa znajomość działania przełączników sieciowych, umiejętność czytania schematów elektrycznych / technicznych.
  • Gotowość do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, 2 dni pracy - 2 dni wolnego w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • Znajomość napędów mocy (AC/DC)
  • Doświadczeniem w zakresie diagnostyki, napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa oraz podmioty wskazane w Polityce Prywatności. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@gigroup.com lub pisemnie na adres siedziby. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c lub lit. a (w zakresie przetwarzania danych w oparciu o zgodę). Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 48 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pełną informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj. Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.gigroup.com/dla-pracownikow/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.