Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0652

Obowiązki:

1.Monitorowanie prawidłowej pracy urządzeń na obiektach wod-kan. i na oczyszczalniach ścieków,
2.Monitorowanie obiektów wod-kan i oczyszczalni ścieków pod względem włamań lub kradzieży,
3.Przyjmowanie zgłoszeń o awariach wod-kan.,
4.Zgłaszanie wszystkich awarii mistrzom Działu Eksploatacji lub Utrzymania Ruchu, a w godz. od 15:00 do 7:00 oraz w dni świąteczne i wolne od pracy - grupowemu pogotowia technicznego,
5.Wprowadzanie wszystkich awarii do modułu AWARIE.
6.W przypadku zaniku napięcia nadzór nad pracą zasilania awaryjnego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • 1.podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera,2.mile widziana znajomość pracy urządzeń na sieci wod-kan.Kandydata powinno cechować (cechy i predyspozycje osobowościowe oraz umiejętności): łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej i wyciągania wniosków, oraz obsługa klienta.

Miejsce pracy: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:życiorys (CV),kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i uprawnienia,kserokopie dokumentów poświadczających ewentualny staż pracy, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.Można dołączyć inne dokumenty wg uznania kandydata np. o kursach, szkoleniach itp. Dokumenty należy składać w Sekretariacie pod adresem: Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o.46-203 Kluczbork ul. Kołłątaja 7lub przesyłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl OFERTY NALEŻY ZŁOŻYĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA30 września 2024 r. do godziny 15.00 (wpływ do Sekretariatu)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria