Opis stanowiska pracy

Młodszy Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Ząbki (mazowieckie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i pakowanie
  • Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów
  • Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO
  • Praca  również w weekendy i święta - grafikowo, rozpoczęcie pracy od 6.00 - nie ma możliwości późniejszego rozpoczęcia pracy, praca do 14-stej lub dłużej,

OFERUJEMY:

  • Pracę w nowej, lśniącej kuchni w nowym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie , z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Terminowe wypłaty, przelewem na konto bankowe
  • Współfinansowanie benefitów po okresie próbnym - karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe

Proszę przesłać CV

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Pasja do gotowania
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od 1 miesiąca do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna, Praca Inne