Młodszy Specjalista ds. Finansów i Administracji - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla klienta zlokalizowanego w centrum Wrocławia poszukujemy Młodszego Specialisty w obrzasze Księgowości. Jeśli jesteś świeżo po studiach albo szukasz pierwszego doświadczenia w księgowości w dużej korporacji i chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie z możliwościami na rozwój zawodowy to ta oferta jest dla Ciebie.

Młodszy Specjalista ds. Finansów i AdministracjiMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Codzienna współpraca z globalnymi zespołami finansowymi i operacyjnymi.
  • Efektywne procesowanie faktur i innych dokumentów księgowych.
  • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami księgowymi.
  • Obsługa płatności i alokacja wpłat.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy.
  • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w księgowości lub zmiany ścieżki kariery.

Oferujemy:

  • Bardzo rozbudowany proces wdrożeniowy wraz z pakietem wstępnych szkoleń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami.
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia.
  • Dostęp do platform szkoleniowych.
  • Możliwość pracy na najnowocześniejszych programach i narzędziach księgowych.
  • Niesamowite biuro w samym centrum Wrocławia, z bardzo łatwym dojazdem komunikacją miejską z każdej części miasta.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.