Młodszy specjalista ds. finansowych (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • weryfikacja danych zaraportowanych do wewnętrznego narzędzia pod kątem jakości, zgodności z wymaganiami oraz procedurami,
  • monitorowanie pozycji otwartych w narzędziu globalnym,
  • przygotowanie raportów oraz analiza danych i odchyleń,
  • kontakt i wyjaśnianie rozbieżności z koordynatorami globalnymi,
  • przygotowanie danych do prezentacji,
  • archiwizacja danych oraz prowadzenie baz z dobrymi praktykami z poprzednich lat,
  • przygotowanie i wykonanie księgowań pomiędzy projektami a właściwymi centrami kosztowymi.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excela,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, sumienność, pracowitość, analityczne myślenie,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz nastawienie na wysoką jakość,
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy, umiejętność współpracy.

Oferta:
  • praca hybrydowa,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy i w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowy,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karnet sportowy, ubezpieczenie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.