MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W EKSPORCIE

RADPOL S.A.

Człuchów, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0845

Obowiązki:

-Pozyskiwanie nowych rynków i kanałów sprzedaży,
-Aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,
-Realizacja powierzonych celów sprzedażowych,
-Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami,
-Udzielanie klientom merytorycznego wsparcia poprzez szkolenia i doradztwo techniczne,
-Pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowywanie kalkulacji i ofert,
-Koordynacja projektów dot. rozwoju rynków, produktów,
-Przygotowywanie raportów, analiza trendów, monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
-Reprezentowanie firmy poprzez udział w seminariach i targach branżowych,
-Praca w systemie CRM i innych systemach operacyjnych,
-Gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • dokładność, precyzja, czystość, wysoka higiena osobista, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : gotowość do wyjazdów służbowych[Umiejętność 1] : Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego oraz znajomośc jednego z języków będzie dodatkowym atutem: niemiecki, hiszpański, ukraiński,rosyjski,włoski

Miejsce pracy: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy