Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń – Jelenia Góra

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JEŻELI:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • realizacja procesów rozliczania i korygowania dokumentów sprzedażowych
  • wystawianie faktur sprzedaży mediów,
  • obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych,
  • pozyskiwanie danych o odczytach energetycznych,
  • wprowadzanie danych do EXCELa,
  • analizowanie procesów sprzedażowych,
  • skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,
  • optymalizowanie jakościowe i ilościowe procesów sprzedażowych,
  • pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

OFERUJEMY CI:
  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna,
  • dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się różnego rodzaju szkolenia, kursy oraz inne ważne i ciekawe informacje pozwalające na bieżąco podnosić kwalifikacje zawodowe,
  • praca biurowa nie związana z telemarketingiem oraz kontaktem z klientem!

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja