Młodszy specjalista w bankowości

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1185985

Posiadasz pierwsze doświadczenie zdobyte w obsłudze klienta korporacyjnego banku i poszukujesz możliwości rozwoju? Aplikuj!
Opis stanowiska:- Będziesz osobą odpowiedzialną za administrację dokumentacji klientów korporacyjnych- Będziesz utrzymywać kontakt z klientami i nadzorować proces gromadzenia dokumentacji
- Będziesz odpowiedzialny_a za proces digitalizacji dokumentacji, weryfikacji jej poprawności i kompletności- Będziesz współpracować z innymi działami, w tym działami zagranicznymi
Twoje doświadczenie i umiejętności:- Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte na zbliżonym stanowisku- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym- Posiadasz doświadczenie we współpracy z działem odpowiedzialnym za procesy KYC
- Jesteś osobą, której zależy na poszerzaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności- Charakteryzujesz się proaktywnością, komunikatywnością oraz dobrą organizacją pracy
Co oferuje nasz Klient?- Pracę w dynamicznie rozwijającym się banku korporacyjnym, który oferuje przestrzeń na rozwój- Pracę w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy)- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Szeroki pakiet benefitów- Konkurencyjne wynagrodzenie
Co dalej?Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość