Monter Instalacji Fotowoltaicznych Austria

EastGate Recruitment

Austria, Wiedeń, zagranica

Opis stanowiska pracy

zadania:

  • Montaż paneli fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie)
     Montaż innych urządzeń związanych z instalacją
     Wykonywanie prac związanych z instalacją
     Pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych
     Konserwacja i kontrola instalacji

Oferujemy:
· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: 2 737 Euro netto miesięcznie - na rękę
-  możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Monter Instalacji Fotowoltaicznych Austria"

Wymagania

 doświadczenie zawodowe, ważne uprawnienia
 znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna