Monter Instalacji Fotowoltaicznych Holandia

EastGate Recruitment

Holandia, Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

 obowiązki
Montaż paneli fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie)
Montaż innych urządzeń związanych z instalacją
Wykonywanie prac związanych z instalacją
Pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych
Konserwacja i kontrola instalacji

Oferujemy:
holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie od 2 000 Euro Netto - na rękę
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy

W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter Instalacji Fotowoltaicznych Holandia

Wymagania

 komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie

 Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna