MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Tabor Klimatyzacja Wentylacja Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

Montera instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Zakres obowiązków:

- montaż urządzeń i instalacji,

- współpraca z brygadzistą i koordynatorem robót,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobre imię firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie min. 2 lata w pracy jako monter instalacji,

- umiejętności czytania rysunków technicznych i budowlanych,

- brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

- czynne prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia: świadectwo kwalifikacji F-gazy oraz SEP do 1 kV

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w dobrej atmosferze,

- wszelkie konieczne narzędzia zapewniające komfortowe warunki pracy,

- dostęp do szkoleń montażowo - serwisowych, możliwość doskonalenia umiejętności,

- wynagrodzenie stałe plus premie uznaniowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą instalacyjną, działającą w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis