Monter Izolacji → Niemcy / Holandia

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Opis stanowiska

  • Izolowanie kanałów, rur wewnątrz budynków
  • Praca z wełną w rolce z klejem i taśmą
  • Montaż izolacji metodą Armaflex, Blacha
  • Praca na 1-zmianę (z możliwością nadgodzin)
  • Praca w rotacji 4/1

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie w branży budowanej
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • Doświadczenie na w/w stanowisku (wymóg konieczny)
  • Mile widziane uprawnienia VCA/SCC
  • Wymagane prawo jazdy
  • Przyjazd na podpisanie umowy do Krapkowic (wymóg konieczny)

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę (nie przez Agencje Pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14 -19€ brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Zapewnione zakwaterowanie (darmowe)
  • Bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • Zapewniony transport
  • Możliwość pracy w grupach
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.