Monter izolacji przemysłowych - PRACA OD ZARAZ!

T-work International Sp z o.o.

Belgia, zagranica

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ !!!

Poszukujemy monterów izolacji termicznych do pracy na terenie Belgii, rejon Antwerpii

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15 - 17 euro/h netto NA RĘKĘ
  • tygodniówki
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • umowa polska zlecenie
  • transport do/z pracy na miejscu

Wymagania

  • Certyfikaty VCA/SCC
  • doświadczenie zawodowe przy pracach izolerskich
  • specjalizowanie się w systemach armaflex, foamglas lub wełna mineralna
  • własne narzędzia
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (jeden na grupę)
  • prawo jazdy kat. B i własne auto będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zakwaterowanie; ubezpieczenie ; transport do/z pracy na miejscu
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne