Monter izolacji przemysłowych, wyjazd od zaraz do Hamburga

LAMBDA S.A.

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekt, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter izolacji przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy - Hamburg

Twój zakres obowiązków:

  • Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej,
  • Praca na rurociągach oraz zbiornikach w zakładach przemysłowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych).

Mile widziane:

  • Certyfikat SCC / VCA,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Gwarantujemy:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (13-15 euro na rękę/h).
  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy,
  • Wynagrodzenie uzależnione doświadczeniem.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego

Prezentacja firmy

LAMBDA S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie