MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce Pracy: Cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Montowanie konstrukcji stalowych na budowach
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Obsługujesz elektronarzędzia: szlifierki kątowe, proste, wiertarki
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki)
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy
  • Rozłąkowe
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER
  • Grupowe ubezpieczenie w PZU
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie
  • Kartę Multisport
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.