Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Monter/Monterka

Miejsce pracy: Gliwice

Dla naszego klienta- poszukujemy pracowników dla nowo powstającej fabryki światłowodów na stanowisko:

Zadania:

  • cięcie kabli światłowodowych,
  • nakładanie powłok zewnętrznych na włókna,
  • prace manualne,
  • zaciskanie złączy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • zdolności manualne,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie 4800 złotych brutto miesięcznie,
  • po trzymiesięcznym okresie próbnym: premia do 300 złotych brutto i comiesięczne doładowanie 200 złotych na karcie Pluxee,
  • dodatki: prywatna opieka medyczna TU Zdrowie, ubezpieczenie na życie, karta sportowa Medicover (po okresie próbnym),
  • dwuzmianowy system pracy,
  • dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe,
  • półgodzinna przerwa.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.