Monter Pracownik produkcji Holandia

EastGate Recruitment

Holandia, Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

1. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko montera. Pracodawcą jest zakład produkujący rolki transportowe -  Horst
oraz
2. Montera maszyn - składanie komponentów w kompletne maszyny, regulacja i ustawienie (części) maszyn oraz sprawdzenie poprawności działania. - Venray

obowiązki:
oferta 1:  montaż rolek transportowych zgodnie z rysunkiem technicznym
oferta 2: montaż części maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym, kontrola jakości

holenderska umowa o pracę
Stawka: 13,72 - 16 Euro Brutto za godzinę , zależnie od doświadczenia
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku  na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Monter Holandia "

Wymagania

 doświadczenie na stanowisku montera
umiejętność czytania rysunku technicznego
 znajomość języka  angielskiego
prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji