Monter prefabrykatów - zbrojarz/betoniarz - budowa hali - Niemcy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Krakowie, specjalizującą się w branży budowlanej, prowadząca ambitne projekty zarówno w Polsce, jak i w Niemczech aktualnie poszukuje do swojego dynamicznego zespołu pracowników na stanowisko:

Montera prefabrykatów

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Niemcy (kilkumiesięczne projekty na terenie całego kraju).

Inwestycje: Budowa hal.

Stawka: na start, zanim Kierownik zobaczy co potrafisz dla osoby, która jest pomocnikiem i musi się jeszcze przyuczyć do zawodu od 11 € na rękę/h, doświadczony monter 12-13,50 € na rękę/h.

Zadania:

·         Montaż prefabrykatów, łączenie gotowych modułów – budowa hali.

Wymagania

·         Doświadczenie jako monter prefabrykatów,

·         Uprawnienia na zwyżki/podnośniki koszowe – mile widziane,

·         Chęci do pracy i stabilność jako pracownik.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku, soboty dla chętnych,

·         Wyjazd do Niemiec, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy – zapewnione opłacone przez pracodawcę, auta służbowe, zakwaterowanie w mieszkaniach lub domach (pokoje 1-2 os.) w pełni wyposażone (lodówka, pralka, zmywarka, TV, internet itp.)

·         Zjazdy do kraju autami służbowymi – możesz zjechać na weekend do domu albo zostać na dłużej, Ty wybierasz,

·         Możliwość wykonania dodatkowych uprawnień,

·         Odzież, narzędzia oraz niezbędne środki ochrony,

·         Premie świąteczne oraz za polecenie pracownika,

·         Bierzesz ślub/urodzi Ci się dziecko – możesz liczyć na nasze wsparcie,

·         Niemiecka kasa urlopowa SOKA-BAU.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwania, chce pracować w międzynarodowym środowisku oraz przyczyniać się do sukcesów naszej firmy na obu rynkach, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie