Monter - spawacz MIG, MAG Rotterdam, Holandia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Rotterdam, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie konstrukcji stalowych metodą (stal czarna) MIG, MAG
  • montaż konstrukcji
  • praca z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości połączenia spawanego
  • pracy z narzędziami tj. piła, wiertarka, wykrawarka
  • praca na 1 zmianę 08:00-17:00

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin)
  • tygodniówkę 650€ - 700€ netto/tydzień (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • min. 2 letnie doświadczenie w spawaniu metodą MIG, MAG (ważny certyfikat) oraz jako monter
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziane
  • mile widziane doświadczenie ze stalą nierdzewną lub aluminium
  • VCA

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis