Monter wentylacji i Klimatyzacji Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Wurzen

wynagrodzenie:

13,70 € brutto / godzinę + 46 € netto / dzień diety
od 2 500 Euro Netto miesięcznie - na rękę + możliwość nadgodzin

zakres obowiązków:

Montaż, demontaż, naprawa, serwis wentylacji oraz klimatyzacji

zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Monter Wentylacji Niemcy"

Wymagania

 - doświadczenie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna