Monter wentylacji i klimatyzacji - przyuczenie do zawodu!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana działająca w branży wentylacji i klimatyzacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Monter wentylacji/Klimatyzacji – Elektryk

PRZYUCZENIE DO ZAWODU – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Miejsce pracy: woj. śląskie – Sosnowiec (codziennie jesteś w domu)

Stawka: od 6.000 netto/msc.

Zadania:

·         Montaż wentylacji i klimatyzacji na obiektach przemysłowych.

Wymagania

·         Elektryk – wymagane uprawnienia SEP (nie wymagamy doświadczenia),

·         Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Praca od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,

·         Pracujemy 10 godzin dziennie (start od godz. 7:00),

·         Sprawny proces rekrutacji.

Chętnie zatrudnimy obcokrajowców – nie wymagamy kart stałego pobytu.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis