Murarz - delegacje - od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma założona w 2012 roku w Źarowie zajmująca się wyłożeniami ogniotrwałymi zatrudni pracownika na stanowisko:

Murarz

Wynagrodzenie: 8000-11000 brutto/miesiąc

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie – wyjazdy z Żarowa

Zadania:

  • Prace murarskie metodą natryskową i murowania. Możliwość douczenia.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Comiesięczną premię uznaniową, kartę posiłkową, prywatne ubezpieczenie oraz pakiet medyczny i wypłaty delegacyjne,
  • Powroty do domu na weekend- co tydzień lub dwa,
  • Bezpłatny dojazd oraz nocleg na okres wykonywania pracy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "MURARZ" – oddzwonię!

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy budowlanej związanej z murowaniem, mile widziane murowanie pieców przemysłowych,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, karta posiłkowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, wypłaty delegacyjne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie