Murarz do Danii

Findworker

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy 2 murarza do pracy Danii, Skagen. Praca od 07.10 na kilka miesięcy, praca z rotacjami 4/2 lub 4/2, 5/2 lub 6/2. Praca przy budowie dobudówek domów, budowanie z cegły. Stawka 180 dkk/h brutto ( 116 dkk/h netto ), bezpłatne zakwaterowanie. Język angielski nie jest wymagany. Tygodniowo 55-60 godzin pracy. Średnie zarobki około 14.500  - 16.000 zł/mc netto. Umowa wypożyczenia przez agencję polską, płatności raz w miesiącu – 10 dnia następnego miesiąca za cały poprzedni miesiąc, dostępna jednorazowa zaliczka 3.000 dkk po 2 tygodniach.

Wymagania

Wymagane minimum 4 lat doświadczenia, mile widziane własne auto i komunikatywny język angielski.

Prezentacja firmy

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
20 000PLN - 23 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie