Nasypowy - Materiałowy Również bez doświadczenia

MTM Work Service

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z największych europejskich producentów wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego  wykonanych z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Materiałowy - Nasypowy

Będziesz odpowiadał za:
- przygotowywanie i dostarczanie surowców (granulatu) na produkcję
- przygotowywanie  i dostarczanie barwników
- raportowanie zużycia materiałów w systemie SAP

Nie musisz posiadać doświadczenia, najważniejsze żebyś dobrze znał obsługę komputera,  podstawy matematyki, miał dobry wzrok i był sprawny manualnie, reszty nauczy Cię pracodawca. Jeśli masz doświadczenie możesz liczyć na odpowiednio wyższe wynagrodzenie.

Zaaplikuj i zobacz co możemy zaoferować :)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dobry wzrok (musisz dobrze rozróżniać kolory)
- poprawnie biegle wykonywać podstawowe obliczenia matematyczne (będziesz mieszał kolory i granulaty w odpowiednich proporcjach)
- zdolności manualne (jak już wszystko przygotujesz musi to trafić w odpowiednie miejsca :))
- dokładność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Witamy w Made To Measure Work Service, <br/>agencji pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Premie, dodatki, bony na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkiejnocy, dofinansowanie do wczasów pracownika, dofinansowanie karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej w LuxMed, ubezpieczenia na życie PZU, dostęp do szkoleń
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji