Nauczyciel angielskiego w przedszkolu

PRZEDSZKOLE NR 123 "OCEAN MARZEŃ"

03-335 Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkole poszukuje nauczyciela języka angielskiego w niepełnym wymiarze czasu pracy (9/24). Poszukujemy osoby odpowiedzialnej oraz kreatywnej. Osoby zainteresowane pracą w przedszkolu proszone są o przesłanie CV z nr ogłoszenia.
Wymagania:
Certyfikat B2, ukończone studia 1 lub 2 stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym Zakres obowiązków: Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych. Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka. Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci. Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Wzory oświadczeń dostępne na stronie:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia