Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa Azymut Fundacji Sternik Pruszków z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Staszica 1 poszukuje od 1 września 2024 roku nauczyciela języka angielskiego. Oferujemy pracę w młodym, ambitnym zespole, który dzięki współpracy oraz innowacyjnym metodom nauczania rozwija potencjał uczniów. Nasze podejście do rozwoju opieramy na: doskonałości akademickiej i spersonalizowanym podejściu.
Wymagania:
Do naszego Zespołu szukamy osoby odpowiedzialnej, ambitnej i zdeterminowanej do wprowadzenia różnorodnych rozwiązań pedagogicznych, która poprowadzi lekcje angielskiego w klasach 1-3 Zakres obowiązków: Prowadzenie lekcji języka angielskiego w kameralnych grupach (poziom kl 1-3) - 12 godzin z możliwością rozszerzenia do całego etatu Oferujemy: stabilną pracę przy ambitnym, ciekawym i rozwojowym projekcie; pracę z małymi grupami zmotywowanych uczniów; udział w warsztatach doszkalających; pomoc w uzupełnieniu wykształcenia specjalistycznego; pracę w koleżeńskiej atmosferze i w dobrze skomunikowanym miejscu; atrakcyjne wynagrodzenie (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenia); program motywacyjny
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia