Opis stanowiska pracy

Da Vinci's International Schools to szkoła podstawowa i liceum oferujące uczniom naukę w języku angielskim oraz możliwość dołączenia do międzynarodowego programu nauczania. Misją szkoły jest wspieranie i troska o młodych ludzi, którzy mają u nas możliwość odkrywania swoich zainteresowań, rozwijania talentów oraz pogłębiania wiedzy w atmosferze poszanowania wspólnych wartości, jak również szacunku do tego, co nas od siebie różni. Celem naszej szkoły jest zapewnienie uczniom zbalansowanej edukacji, która będzie narzędziem do podejmowania świadomych wyborów i wyzwań przez zrozumienie i ciekawość świata. Miejsce pracy: ul. Pilotów 4c, Kraków. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: nauczyciel biologii
Wymagania:
• wykształcenie pedagogiczne i kwalifikacje do nauczania, • zamiłowanie i pasja do nauczania dzieci, • znajomość języka angielskiego min. na poz. B2, • elastyczność, kreatywność, inicjatywa. Zakres obowiązków: Przygotowanie do lekcji Prowadzenie lekcji, Dyżury międzylekcyjne zgodnie z wyznaczonym harmonogramem Uczestnictwo w Radzie Pedagogicznej Uczestnictwo w spotkaniach zespołów Oferujemy: • pracę na podstawie umowy o pracę, • międzynarodowe środowisko i nowoczesne wyposażenie szkoły, • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, • wsparcie merytoryczne, • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): dokumenty potwierdzające wykształcenie pedagogiczne i kwalifikacje do nauczania przedmiotu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia