Opis stanowiska pracy

Liceum Stevensona szuka nauczyciela Biznesu i Zarządzania, który przygotuje uczniów obecnej 3 klasy do matury z tego przedmiotu. Niezbędny wymiar godzin, aby zrobić to skutecznie jest do ustalenia. Grupa będzie kilkuosobowa. Mogą to być regularne cotygodniowe zajęcia lub comiesięczne dłuższe warsztaty. Równocześnie do ustalenia godziny i forma zajęć w klasach 1-2. Uczniowie w ramach programu szkoły uczą się pracy metodą projektu oraz opracowują projekt biznesowy. Do realizacji pozostają tematy dotyczące gospodarki oraz zarządzania finansami, odnajdowania się na rynku pracy itd.
Wymagania:
Przede wszystkim znajomość zakresu oraz umiejętność przygotowania uczniów do matury z BIZ. Kwalifikacje wymagane prawem będą oczywiście atutem :) Zakres obowiązków: Przygotowanie do matury z BIZ uczniów, którzy obecnie są w 3 klasie. Prowadzenie zajęć z BIZ dla uczniów klas 1-2. Oferujemy: Wynagrodzenie 130 zł brutto / h.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia