Nauczyciel - biznes i zarządzanie

MAZOWIECKIE TECHNIKUM INNOWACJI

09-402 Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mazowieckie Technikum Innowacji (MTI) w Płocku, to innowacyjna placówka edukacyjna, która stawia na rozwój umiejętności praktycznych. Jesteśmy szkołą, która wierzy w potencjał każdego ucznia i stara się wydobyć to, co w nim najlepsze, przygotowując młodzież do efektywnego działania w szybko zmieniającym się świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Nauczyciela przedmiotu Biznes i zarzadzanie. Jeśli masz wiedzę, doświadczenie i pasję do przedsiębiorczości oraz potrafisz zainspirować młodzież do zgłębiania wiedzy na temat tego przedmiotu, chcielibyśmy Cię poznać!
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - Umiejętności pracy z młodzieżą i inspirowania uczniów - Chęci wspierania uczniów w ich rozwoju intelektualnym Zakres obowiązków: - Prowadzenie zajęć dla uczniów technikum, zgodnie z nowoczesną metodyką nauczania. - Przygotowanie uczniów do egzaminów i konkursów. - Współpraca z innymi nauczycielami w celu tworzenia interdyscyplinarnych projektów edukacyjnych. - Indywidualne podejście do potrzeb edukacyjnych i rozwojowych każdego ucznia. Oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się szkole, która zapewnia wysoki standard edukacji. Nasza placówka nieustannie wprowadza nowości w nauczaniu, oferując uczniom i pracownikom dostęp do najnowszych zasobów i metod dydaktycznych. - Szansę na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia z zakresu nowych technologii. - Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów, pełnych pasji do edukacji. W MTI stwarzamy wspierające środowisko, gdzie każdy może dzielić się wiedzą, inspiracjami i pasją do nauczania. - Możliwość wpływania na rozwój metod nauczania i bezpośredni wpływ na kształtowanie młodych ludzi. Nauczycielom zapewniamy przestrzeń do eksperymentowania z metodami, zachęcając do twórczego myślenia i inicjatywy, które realnie kształtują przyszłość edukacyjną uczniów.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV wraz z listem motywacyjnym
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy